Ana Menü
”OKUL İÇİN BEŞ METRE TEL DE SEN AL ” KAMPANYASINA DEVAM
31 Ekim 2019
0 Yorum
IMG-20190615-WA0054

  Değerli Köylülerimiz,

  Dernek yönetimi olarak yaptığımız ve yapacak işlerimiz için dönem dönem bilgilendirme yapacağızı iletmiştik. Şu an itibariyle okulun etrafının telle çevrilmesi ve Kazıklar-20191028-WA0012pencerelerinin değiştirilmesi konusunda son aşamaya geldik.

  Şöyleki:

  1-Özgür ve Öztürk Kaya’nın Kocaeli’nde almış oldukları kazıkları Derneğimiz Genel Sekreteri Tuncay Altun bu hafta başında kendi arabasıyla Çavdarlı Köyün götürdü, kazıklar şu an köyde.

  2-Başlattığımız ”5 metre tel’de sen al ” kampayasıyla birlikte yaklaşık 2.500 tl ye yakın para hesaba yatırıldı ama yeterli olmadı  bütün köylülerimizin desteklerini bekliyoruz, neticede köyde bulunan  Okul, Köy konağı, Cami, Dernek Binası , Muhtarlık Binası, Mezarlıklar gibi taşınmazlar hepimizin . Hep birlikte olursak birşey ler yapılacaktır.

  3-Şimdi sıra kazıkları yerine dikmek ve tel alarak bu sene okulun çevresinin tel işini bitirmektir.

  4-”5 metre tel’de sen al kampanyasını başlattıktan sonra destek veren köylülerimizin isimlerini buradan da paylaşmak istiyorum. Kendilerine bir kez daha huzurlarınızda teşekkür ediyoruz.

  AYSUN DEMİRPEHLİVAN
  SELEFETTİN GÜMÜŞ                                                                                                             UFKU EVRAN
  BİNBAL EVRAN
  ÖZKAN EVRAN
  ÖZCAN AYDİN
  NAİM GÜMÜŞ
  ERDİNÇ KÜÇÜKALTUN
  CANAN –ŞAHAMETTİN ÇETİN
  BAHTİSEN SENTURK
  ZAFER DEMİRPEHLEVAN BAHTİYAR DEMİRCİ
  CELALETTİN ALTUN
  ÖZKAN GÜMÜŞ
  NESRİN BAYRAKOĞLU
  CEM – NURAN DURSUNOĞLU
  BÜLENT ALTUN

   

  ZİRAAT BANKASI / ŞAVŞAT ŞUBESİ / HESAP  ALICI ADI :

  ÇAVDARLI  KÖYÜ DERNEĞİ /  HESAP NO:  376-56598352-5002  Veya

  İBAN  NO: TR 3200 0100 0376 5659 8352 5002  nolu hesaba maddi desteklerinizle  İMECE ye katılarak, yeni Dernek yönetiminin gelecekteki yapacağı işlere de ışık tutacaktır

  Saygılarımızla,

  ÇAVDARLI KÖYÜ KÜLTÜR TURİZM VE KALKINDIRMA DERNEĞİ

  Bir Cevap Yazın