Ana Menü
AMERİKAN PROJESİ…
25 Eylül 2017
0 Yorum
Büyük-Ortadoğu-Projesi-Nedir

   

  ATATÜRK’Ü KÖTÜLEYEN HAKARET EDEN SİYONİSTLERE HİZMET EDEN ŞAKŞAKÇILARI..!16195657_1127979144014181_5579364868627778782_n

  Türk devrimi, tarihteki en büyük milliyetçi değişim olmuş.. Bir millet, çürümüş kabuğunu sırtından çıkarmış.. Gizli celselerde Atatürk, komünizm diyeni yok edin derken, dış siyasette desteklediği komünizm, güçlü rusyayı paramparça etmiş, içerde ise Atatürk’ün Türkçülüğü millete 46 fabrika, yüzlerce millet mektebi açmıştır… Bir devmiş Atatürk! Meğer, milliyetçiliği donmuş kalıplarla; devrimciliği ise bir milletin başka millete dönüşmesi ile bir tutmuş o yılan dilli gizli siyonistler.. Beyinleri yıkadılar.. Atatürk’ün vefatından sonraki partiler ve kavramlar, amerikanın projesidir.. Üçlü ittifak, Truman, Marshall gibi anlaşmalarla eğitim sistemi ve istihbarat amerikaya teslim edildi.. Köy enstitüleri, uçak fabrikası, Atatürk’ün kalkınma planları yok edildi!!

  1969’da 6. Filo defol deyip, amerikan askerlerini denize fırlatanlar, devrimci-komünist gençlikti.. Peki ülkücüler neredeydi? 1 kez olsun onlardan kahrolsun amerika-emperyalizm cümlesini duymadık.. Milliyetçi davrananlar hep kendilerine devrimci diyenlerdi.. Neden? Çünkü Atatürk’ün aşıladığı ilme dayalı Türkçülüğü yok etmenin tek yolu, Rus zihniyetiyle karışmaktı.. Fakat bu planlandığı gibi gitmedi.. Komünist fikir, rus hayranlığına ve amerikan düşmanlığına dönüşüyordu.. Amerika acilen bir çözüm bulmalıydı.. Ne mi yaptı? Hiçbir milli, iktisadi, ilmi gelişime can atmayan ülkücü sıfatlı bir kesim ortaya çıktı ve ’’vay gominissler din elden gidiyor’’ diyerek sokaklarda komünist avına başladılar.. Ve darbe oldu..

  Artık amerika, bu sayede komünistlerden, yani amerikan düşmanlığından kurtuldu.. Son sırada, Atatürkçülükten kurtulmak vardı.. Ne yaptı? Osmanlıcılık tohumları serpti.. Amerikan düşmanlığı bitmiş, ilmi Türkçülük yani Kemalizm unutulmuş, geriye sentetik bir milliyetçilik kurmak kalmıştı.. Artık amerika, 1916 yılında planladığı büyük israil devletini Irak’ta kurmaya çalışırken, osmanlı vaadiyle beyni yıkanan Türk Milleti artık amerikaya değil, Atatürk’e nefret kusar oldu.. Adalarına yunan doluşurken, sarayı papayla açılırken, havalanlarına terörist bayrağı asılırken, başımız ağrısa kafirin ilacıyla iyileşiyorken millet, yeni osmanlı olacağız, tevhid nesli geliyor diyor..

  İşte siyonizm budur.. Amerikan üssü dururken, Atatürk heykeline saldırırsın.. İstanbul’dan Mekke’ye kadar işgal eden terörist ingiliz devletine tek bir söz etmezken, bizzat ingilizlerin kendi ağızlarıyla 1921’de, ’’Mustafa KAMAL, milliyetçilerin başı bu adam, asilerin lideri, bu Kemalistler başımızın belaları, bizden Mezapotamyayı, İzmir’i, İstanbul’u, ermenistan’ı istiyorlar’’ dediği Atatürk ve askerlerine küfür edersin ve bunu dindar olmakla bir tutarsın..

  UYAN EY HALKIM UYAN..

  DEĞİLDİR EŞKIYA NE ARTVİN NE HOPA
  ÇEVİRDİLER ORTADOĞU’YU ATEŞLİ TOPA
  GÖZ DİKTİLER VATANA, AL ELİNE SOPA
  UYAN HALKIM UYAN ÇOK GEÇ OLMADAN

  EMPERYALİZME DEREYİ TOPRAĞI SATTILAR
  BAYIRI ÇAYIRI HESLERİN KUCAĞINA ATTILAR
  ARAZİYİ GÖTÜRMEZLER AYAĞINA YATTILAR
  UYAN EY HALKIM UYAN ÇOK GEÇ OLMADAN

  ADALET HAK, HUKUK İŞLEMSİZ KALDI
  KİNDAR FITRATINI HER YANA SALDI!
  ON YILDIR SAN Kİ TÜRKİYE’M İŞGALDİ!
  UYAN HALKIM UYAN ÇOK GEÇ OLMADAN

  “ASLİ”, İŞLERİNİ BIRAKTILAR BİR YANA
  HAKKIN ALIN TERİNİ İÇTİLER KANA KANA
  ÇALIŞANLA DEĞİL,ÇALANLA YAN YANA!!
  UYAN HALKIM UYAN ÇOK GEÇ OLMADAN

  NAİM’İ YAZDI HALKIMA BU BİR İKAZDI!
  NE BEKLİYORSUN,DİRİYE MEZARLAR KAZDI!
  “ATATÜRK,CUMHURİYETİ” ONLARA BİRAZDI!
  UYAN HALKIM UYAN “ATATÜRK,CUMHURİYETİ”ÖLMEDEN!!

  SAYGILARIMIZLA . NAİM GÜMÜŞ .27.NİSAN.2013.İSTANBUL

  ÖZLÜ SÖZ; MİLLİ BENLİĞİNİ BİLMEYEN MİLLETLER BAŞKA MİLLETLERE YEM OLURLAR.
  ( MUSTAFA KEMAL ATATÜRK)
  NAİM GÜMÜŞ (sorselşavşat08)
  (c) Bu şiirin her türlü telif hakkı şairin kendisine ve/veya temsilcilerine aittir.
  Şiirlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

  Bir Cevap Yazın