Ana Menü
CAVDARLİ ORG ÜYE LİSTESİ
     
                  CAVDARLİ ORG ÜYE  LİSTESİ
1 Armagan Yıldız armagan.1990@hotmail.com
2 Aynur Duran aynurduran0808@hotmail.com
3 AYSUN DEMİRPEHLİVAN demirpehlivan_08@hotmail.com
4 Ayşe Çete anka0218@hotmail.com
5 Bahtişen Gümüş bahtisenturk@gmail.com
6 BERK CAN canim3000@hotmail.com
7 Bilge Altun bilgealtun35@hotmail.com
8 Burcu GÜMÜŞ gmsbrc@hotmail.com
9 Bülent Altun bulentaltun56@yahoo.com
10 Bülent Kaya bulentkaya08@gmail.com
11 Bülent Kaya bulentkaya@08gmail.com
12 Celalettin Altun altuncelo@hotmail.com
13 Cengiz Yılmaz cengizyilmaz99@hotmail.com
14 ÇİĞDEM ALTUN thick-skinned@hotmail.com
15 Dilek Durmuş dilekdurmus08@hotmail.com
16 Dilek Evran dilek.evran.75@hotmail.com
17 Dr.Erdal Dadasoglu dredadasoglu@yandex.com
18 Ebru Meydan ebru.meydan@yahoo.com
19 Eda Evran edaevran@hotmail.com
20 Elfaz Turan elfazturan_1955@hotmail.com
21 Elif Çetin elfctn08@hotmail.com
22 Emin Altun eminaltun08@hotmail.com
23 Erbay Çetin erbaycetin@hotmail.com
24 Erdal Dadasoglu dr.edadasoglu@hotmail.com
25 Erdem MEYDAN meydan.er@hotmail.com
26 Ergin Turan ergin.turan@superonline.com
27 Ergün Evran sorselli40@windowslive.com
28 Fahrettin yıldız kodana_08@hotmail.com
29 Faruk Öztürk serseri855@hotmail.com
30 Fatih Aytekin fatih@fatihaytekin.com
31 Gökçe Yıldız yildiz_gokce_08@hotmail.com
32 Gürkan Abi gurkanabi@outlook.com
33 LEYLA MEYDAN leylameydan1@hotmail.com
34 Murat Kaya muratkaya08@gmail.com
35 Mükremin DURMUŞ mukremindurmus@hotmail.com
36 Naim Gümüş naim2781962@hotmail.com
37 Namık Kemal Urhan kemalurhan@ttmail.com
38 Namık Kemal Urhan nkurhan@gmail.com
39 Neşat Öner nesatoner@hotmail.com
40 Neşe Gümüş neseegumus@outlook.com
41 Neşe Gümüş Turan nese_gumus_turan@hotmail.com
42 Oktay Seçgin oktaysecgin_79@hotmail.com
43 ONUR DEDE onurdede1994@hotmail.com
44 öÖzcan Aydin tavkala@mynet.com
45 Özbay Aydin ozbay.savsat@hotmail.com
46 Özge Küçükaltun gs_yakamoz_08@hotmail.com
47 Özgür YILMAZ ozgur.ylmz@hotmail.com
48 Özkan Gümüş ozkan_gumus16@hotmail.com
49 Pınar Altun pinaraltun73@hotmail.com
50 Ramazan Cambaz doukan_ot_elektrik@hotmail.com
51 Selefettin GÜMÜŞ selo1939@hotmail.com
52 Selefettin GÜMÜŞ ugurkan08@hotmail.com
53 Semra Temiz semra-0834@hotmail.com
54 Sevgi Özdemir sevgiozdemir@gmail.com
55 Shawna Shawna Reshe1959Hartman@gmail.com
56 Süreyya DEDE alperdede08@hotmail.com
57 Şahamettin ÇETİN sahamettin_cetin@hotmail.com
58 Şandan Demirpehlivan sandandemirpehlivan@hotmail.com
59 Şener Altun I.lowe.you.19@windowslive.com
60 Şenol Demirpehlivan senol_bilgen@hotmail.com
61 Şenol Demirpehlivan senol_berkay@hotmail.com
62 Şenol Demirpehlivan senoldemirpehlivan@hotmail.com
63 Şenol Demirpehlivan senol-bilgen@hotmail.com
64 TANER EVRAN evran08@hotmail.com
65 Tijen evran-celık yucel_artvin@hotmail.com
66 Tuğra Başar Altun tugrabasar@gmail.com
67 Tumay Altun tumayaltun@hotmail.com
68 Tuncay ALTUN tuncayaltun08@hotmail.com
69 Turanettin Altun turanaltun08@hotmail.com
70 TURGAY ALTUN turgayaltun1@hotmail.com
71 Uresin Altun livaneli-63@hotmail.com
72 Varol Evran varolevran@hotmail.com
73 zafer Demirpehlevan zafer_mesut_gs@hotmail.com
74   info@sorsel.org
75   caga0001@hotmail.com
76   cgmus8@hotmail.com
77   shalici@yahoo.com
78   mimoza6108@hotmail.com
79   sebu.akcalar@hotmail.com
80   senay008@hotmail.com
81   sevgidk@yahoo.ca
82    
83    
84    
85    
86    
87    
88    
89    
90    
91    
92    
93    
94    
95    
96    
97    
98    
99    
100    
101    
102    
103    
104    
105    
106    
107    
108    
109    
110    
111    
112    
113    
114    
115    
116    
117    
118    
119    
120    
121    
122    
123    
124    

 

“CAVDARLİ ORG ÜYE LİSTESİ” için bir cevap

  1. nego’in profil fotoğrafı nego diyor ki:

    ÇAVDARLI’YA GELİN SAHİP ÇIKALIM 7637002

    Çoğumuzun doğduğu yerdir orası
    Gelen her kimse içten gelir sorası
    Açıldıkça açılıyor dertler yarası
    Köyümüze gelin sahip çıkalım

    Ocaklar yanmıyor bacalar tütmüyor
    Sarı havlamıyor horozlar ötmüyor
    Hasretler, hüzünler bitmiyor
    Gelin köyümüze sahip çıkalım

    Sacı çürümüş bedevrası dökülmüş
    Mertekler kırılmış darabalar sökülmüş
    Emekçisi yaşlanmış beli bükülmüş
    Gelin köyümüze sahip çıkalım

    Ne derman kullanırdık nede dertliydikDSCF5414
    İşinde çalışırdık aşında kertliydik
    Olsakta yoksul yinede mutluyduk
    Gelin köyümüze sahip çıkalım

    Türlü türlü çiçekleri açmıyor
    Arpa buğday tohumları saçmıyor
    Efkârlanmış kuşlarında uçmuyor
    Köyümüze gelin sahip çıkalım

    Öğretmeni yokmuş öğrenci kayıp
    Okulumuz kapanmış yeterli ayıp52 (1)
    Bir bütün olup çıkalım sahip
    Gelin köyümüze sahip çıkalım

    Bitip tükenmiş yayla davası
    Karın doyurmuyor suyu havası
    Ne kuşğanası kalmış nede tavası
    Gelin hanelere sahip çıkalım

    Ağaçlar dikilsin tarlalar ekilsin
    Dereler hür aksın HESLER çekilsin
    Ey Mebusum biz asılız sen vekilsin
    Gelin Köyümüze vekiller sahip çıkılsın!

    Çavdarlım olurmu ekip, koşup biçmeden421557_3385911132846_1183516340_n
    Soğuk punğarından tatlı suyun içmeden
    Sendeki haneler gurbet ele göçmeden
    Gelin hanelere, punğarlara sahip çıkalım.

    Kuralım bir İmece çalışalım durmadan
    Zenginliğin, zevkin hayalini kurmadan
    HESLER deremizi, yöremizi vurmadan
    Gelin deremize, derneğimize sahip çıkalım.

    Kuzular,koyunlar sarsın her yanı
    Gülen yüzleri neşe dolu insanı
    Tutuşmalı yüreğimizdeki bin bir anı215
    Gelin köyümüze, yaylamıza sahip çıkalım

    Zor derseniz bunların hepsini geçiniz
    Gitmesende yardım talebini seçiniz
    Bedevrayı açan nerededir beçiniz?
    Gelin, Çavdarlıya ( Sorsele ) sahip çıkalım.

    Çoruhun aldığı yaşar ile kızıdır!
    Yaradır yürekte bitmeyen sızıdır!
    Sevgidir, sevdadır gecenin yıldızıdır
    Gelin, Çoruha, çaya, Çernobil’e sahip çıkalım.

    Sanmayın ki Naim’i boşa atıyor
    Sorsele giden araba çamura batıyor!
    Atalarımız, dedelerimiz orda yatıyor!
    Gelin, göllermize, yollarımıza sahip çıkalım.

    Saygılarımla Naim GÜMÜŞ Naimi İstanbul
    Güzel söz; Çalışmak hayat,düşünmek ışıktır. ( V. Hugo )

    Açıklama;
    Beç; Bedevra açmaya yarayan demirden yapılan ağaç saplı bir tür alet.
    Bedevra; Çatıyı örtmek için,ince bir tür tahta

Bir Cevap Yazın

Son Yazılar
Son Yorumlar